Spotkanie kolędników

XXI DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

12 stycznia 2019 r. w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Szymbarku odbędzie się XXI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych.

Dzieci biorące udział w spotkaniu kolędników w Szymbarku należy zgłaszać do Wydziału Misyjnego do 7 stycznia 2019 r. Każda grupa przyjeżdża z gwiazdą, a wszystkie dzieci mają być w strojach kolędniczych. Dla zgłoszonych przewidziana jest herbata z drożdżówką, a także pamiątkowa plakietka do zabrania.

Program:

1100 Konkurs pt. „Spieszmy do Betlejem” na najładniejsze stroje kolędnicze / posiłek/animacja w kościele

1215 Eucharystia

Śpiew uwielbienia

Kolęda dla Księdza Biskupa

Ogłoszenie laureatów konkursów i wręczenie nagród

XX DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

13 stycznia 2018 r. w parafii pw. św. Mikołaja w Tylmanowej odbędzie się XX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych.

Rozpocznie się ono o godz. 1000 animacją misyjną wszystkich uczestników. Zgłoszone wcześniej grupy wezmą udział w konkursie pt. „Spieszmy do Betlejem”. Później ksiądz biskup będzie przewodniczył Eucharystii. Przed jej rozpoczęciem jedna z grup zakolęduje biskupowi. Zapraszamy wszystkich kolędników do udziału w tym spotkaniu.

Dzieci biorące udział w spotkaniu kolędników w Tylmanowej należy zgłaszać do Wydziału Misyjnego do 8 stycznia 2018 r. Każda grupa przyjeżdża z gwiazdą, a wszystkie dzieci mają być w strojach kolędniczych. Dla zgłoszonych przewidziana jest herbata z drożdżówką, a także pamiątkowa plakietka do zabrania.

Program:

1000 Animacja w kościele: śpiewy, pokaz filmu obrazującego dzieło Kolędników Misyjnych na przestrzeni 25 lat, spotkanie z misjonarzem

1155 Kolęda dla Księdza Biskupa

1215 Eucharystia

Ogłoszenie laureatów konkursów

1330 Błogosławieństwo na pracę apostolską kolędników w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci (PDMD)

ARCHIWUM 2016

XIX DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

14 stycznia 2017 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbędzie się XIX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych.

1000 Animacja w kościele: śpiewy, pokaz filmu obrazującego realizację projektów kolędniczych, spotkanie z misjonarzem.

1100 Konkurs pt. „Spieszmy do Betlejem” na najładniejsze stroje kolędnicze / posiłek/animacja w kościele

1155 Kolęda dla Księdza Biskupa

1215 Eucharystia

Ogłoszenie laureatów konkursów

1330 Błogosławieństwo na pracę apostolską kolędników w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci (PDMD)

Rozpocznie się ono o godz. 10.00 animacją misyjną wszystkich uczestników. Na jej zakończenie tradycyjnie przewidziane są drożdżówka i herbata. W tym czasie zgłoszone grupy wezmą udział w konkursie pt. „Spieszmy do Betlejem”. Później ksiądz biskup będzie przewodniczył Eucharystii. Przed jej rozpoczęciem jedna z grup zakolęduje biskupowi. Zapraszamy wszystkich kolędników do udziału w tym spotkaniu.

Grupy zgłaszamy wcześniej! Dzieci biorące udział w spotkaniu kolędników w Brzesku należy zgłaszać do Wydziału Misyjnego do 9 stycznia 2017 r. Każda grupa przyjeżdża z gwiazdą, a wszystkie dzieci mają być w strojach kolędniczych. Dla zgłoszonych przewidziana jest herbata z drożdżówką, a także pamiątkowa plakietka do zabrania.