Konkurs filmowy

Z MISYJNEGO KOLĘDOWANIA
DLA OSÓB PRZYGOTOWUJĄCYCH KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH
W PARAFIACH

Film powinien zawierać wszystkie elementy kolędowania, a więc:
- naukę scenki,
- przygotowanie strojów,
- liturgię mszy św., posłanie,
- wędrowanie przez parafię,
- kolędowanie w rodzinach.

Klip – w dobrej jakości – zrobiony kamerą lub aparatem fotograficznym powinien trwać do 5 minut.

Reportaże prosimy przesyłać droga elektroniczną (jako załącznik lub na youtoube) lub na nośnikach do dnia 9 stycznia.

Nagrodzone reportaże będą prezentowane podczas XX Diecezjalnego Spotkania Kolędników Misyjnych w Tylmanowej.

ARCHIWUM 2016

GRTULUJEMY ZWYCIĘZCY I UCZESTNIKOM NASZEGO KONKURSU FILMOWEGO !!!

A OTO NASZE REPORTAŻE:

Zwycięzca: Parafia bł. Karoliny w Tarnowie

Parafia Bobowa Parafia Ziempniów

Parafia Szarwark

Parafia Tymowa

Zapraszamy Kolędników Misyjnych oraz ich opiekunów do udokumentowania swoim smartfonem lub kamerą swoich kolędniczych przygotowań i odwiedzin w okresie Bożego Narodzenia. Wasze przeżycia uwiecznione w tym krótkim filmie będą świadectwem i zachętą dla innych do misyjnego działania.

Film powinien zawierać wszystki elementy kolędowania, a więc:
- nauka scenki,
- przygotowanie strojów,
- liturgia Mszy, posłanie,
- wędrowanie przez parafię,
- kolędowanie w rodzinach.

Klip zrobiony kamerą lub aparatem fotograficznym ( w dobrej jakości) powinien trwać do 5 minut.

Zgłoszenia prosimy oraz filmy prosimy wysyłać lub dostarczyć najpóźniej do 10 stycznia, czyli po zakończeniu misyjnego kolędowania.

Nagrodzone reportaże będą prezentowane na Spotkaniu Kolędników Misyjnych w Brzesku 14 stycznia 2017.

OTO FILMY LAUREACI KONKURSU MINIONYC LAT...

Parafia św. Jakuba w Brzesku Parafia Chomranice  Parafia Grybów