AKTUALNOŚCI
MŁODZI ODKRYWAJĄ W SOBIE DUCHA MISYJNEGO

W dniach od 14 do 16 października w Domu Formacji Misyjnej im. ks. Jana Czuby miała miejsce Szkoła Animacji Misyjnej dla młodzieży. Wzięło w niej udział 49 młodych ludzi z naszej diecezji. Tematem wiodącym było przedsięwzięcie kolędników misyjnych. 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Dodano: Czytaj całość
KOŚCIÓŁ MODLI SIĘ ZA MISJE I MISJONARZY - ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY 2018

Światowy Dzień Misyjny to jedyny dzień w roku, w którym cała wspólnota Kościoła solidarnie otwiera się na niezmierzone horyzonty misji. W tym dniu myślimy o wszystkich misjonarzach, którzy zostali posłani przez Kościół, by głosić Dobrą Nowinę o zbawieniu w Chrystusie, oraz o tych, ku którym oni się z nią zwracają jako przesłaniem dającym życie. W tym roku obchodzimy ów dzień oraz następujący po nim Tydzień Misyjny pod hasłem: "Pełni Ducha i posłani"

Dodano: Czytaj całość
BY DOBRZE ZORGANIZOWAĆ KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH W PARAFII

W dniu 6 października w Domu Formacji Misyjnej im. ks. Jana Czuby w Czchowie miała miejsce formacja misyjna dla organizujących kolędników misyjnych w parafiach.

Dodano: Czytaj całość
Wolontariuszki wróciły z Brazylii - ZDJĘCIA

Trzy wolontariuszki ze Stowarzyszenia Inicjatywa Młodzi Misjom Diecezji Tarnowskiej przez miesiąc były w Brazylii. Samolotem przeleciały ponad 30 tys. km, barką przepłynęły ponad tysiąc km a samochodem pokonały prawie 2 tys. km. 

Dodano: Czytaj całość
RÓŻE RÓŻAŃCOWE Z MIELCA Z PARAFII PW. MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY UMACNIAJĄ DUCHA MISYJNEGO

W dniu 29 września w Domu Formacji Misyjnej im. ks. Jana Czuby w Czchowie miał miejsce dzień formacji misyjnej dla róż różańcowych z mieleckiej parafii pw. Maki Bożej Nieustającej Pomocy. Przez cały dzień 48 członkiń i członków żywego różańca pogłębiało swoją wiedzę na temat misji w perspektywie całego Kościoła, jak i miejsc, gdzie swoją obecność zaznaczają fideidoniści Kościoła tarnowskiego. Zobacz  GALERIĘ ZDJĘĆ...

Dodano: Czytaj całość
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11