KOLEJNI CZŁONKOWIE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH PODJĘLI FORMACJĘ MISYJNĄ - 7.09. 2019 r.

W dniu 7 września w Domu Formacji Misyjnej w Czchowie miało miejsce misyjne spotkanie formacyjne dla członkiń i członków róż żywego różańca. Tym razem uczestnikami byli wierni z parafii pw. Trójcy Św. w Mielcu i pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Grabnie. W spotkaniu uczestniczyło 55 osób. Uczestnicy poznali sposób działalności Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej oraz Papieskich Dzieł Misyjnych. Dowiedzieli się też, w jaki sposób wspomniane dzieła misyjne stają się narzędziami misyjnej współpracy w ich parafiach i w ich grupach różańcowych. Mieli też okazję spotkać się z przebywającym na urlopie ks. Mateuszem Dziedzicem, który jako misjonarz w Baboua w Republice Środkowoafrykańskiej 13 października 2014 r. został porwany przez rebeliantów. Wyjątkowym gościem spotkania był bp Leszek Leszkiewicz.